Psí víkend Tellington TTouch

Psí víkend Tellington TTouch s Martou Mannelovou


Termín: 12.-14.07.2024


Přijeďte na jedinečný víkend, kde se naučíte porozumnět vašemu psímu parťákovi. Víkend je vhodný pro všechny účastníky. ( i pro účastníky z jiných Marty kurzů, kteří by se rádi dozvěděli ještě o kousek více). Báječný víkend plný Tellington TTouch metody. Naučíte se vybrané doteky, poznáte bandáž a budete se orientovat v komunikaci se svým psím parťákem a na psím hřišti.

Přijďte si se svými chlupatými miláčky s námi zacvičit, relaxovat a prohloubit váš vztah na statek Šambala.

Náplň bude individuální, podle složení a potřeb týmů.

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky.
Víkend je vhodný pro pejsky všech velikostí, plemene i stáří. Uvítáme pejsky adoptované z útulků, ale i ty co máte od štěňátka. Spaní je plánované ve vlastních stanech. Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Lednička a mrazák k dispozici.

Trenérka Marta Mannelová, absolvovala tříletý vzdělávací program, díky kterému se stala trenérkou Tellington TTouch metody. Marta je doposud jediná trenérka pro Českou i Slovenskou republiku. Martu tato metoda natolik nadchla, že se stala nedílnou součástí jejího života. Pomáhá lidem najít cestu k porozumění svému psovi skrz pochopení jeho fyzického, mentálního a emocionálního bytí. Učí páníčky vědomým TTouch dotekům, jak použít bandáž a čím je psovi prospěšné cvičení na TTouch hřišti. Více informací o Martě Mannelové a její zvířecí rodině najdete ZDE a také na jejich FB stránkách Tellington TTouch CZ.


Příjezd v pátek v 17h a odjezd v neděli v cca 15h. V plánu máme dostatek cvičení i relaxace, ohýnek a grilování. Náplň cviků jsme připraveni mírně přizpůsobit dle potřeb účastníků.
Cena za osobu a 1 psa činí 4 200 ,- Kč.
Záloha 3 000 ,- Kč.
Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a výcvik. Kapacita: 10 cvičících týmů (pes+člověk).


Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy. Záloha je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka.