Fyzio-jógový víkend s Jitkou

28.07.2023

Termín: 28. - 30.07.2023 věnovat se Vám bude Jitka Červená. Víkend je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Jógová terapie je propojení tradičního jógového cvičení ( hathajógy) a poznatků vývojové kineziologie. V lekcích se Jitka soustředí na jemné a pomalé nastavování do pozic v souladu s principy zdravého pohybu. Cvičení je vhodné i pro ty, kteří nikdy necvičili. Jitčin přístup je více individuální.

Naučíte se, jak správně chodit, prodýchávat a být v jednotlivých pozicích. 

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s kravičkou, psíky, kočičkami a slepicemi).

Víkend je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Spaní je možné ve vlastních stanech, pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Bydlíte-li v okolí a nechcete využít možnosti spaní na statku, také to je možné. Lednička a mrazák k dispozici.

Příjezd v pátek v 17h. a odjezd v neděli v cca 15h. Víkend zahájíme pateční kakaovou ceremonií. V plánu máme dostatek cvičení, ale i výlet na přehradu Orlík, ohýnek a grilování. Náplň cviků jsme připraveni přizpůsobit dle potřeb účastníků. Po předchozí domluvě je možné si objednat od lektorky i masáže celého těla 1 hod. za 1000,- Kč, nebo zad, krku a šíje 45 minut za 500,- Kč.

Cena za osobu - 3 100,- Kč.
Záloha 2.000,- Kč.
Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře, kakaovou ceremonii a 4 hodinové lekce jógy.

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com
Jméno:
E-mail + telefon:

Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy. Záloha je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka.

V případě vaší neúčasti je záloha nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě nutnosti zrušení celé akce kvůli COVID 19 z naší strany, se záloha vrací v plné výši. V případě neúčasti je platba nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte.