Jógový víkend s Neli 

01.05.2020

Termín: 18. 6. - 20. 6. & 27. 8. - 29. 8. 2021 Trenérka Neli Zaworová se Vám bude věnovat v 6 cvičících lekcí a 2 teoretických lekcí. Víkend je vhodný pro začátečníky i pokročilé. 

Přijďte si s námi zacvičit a více poznat jógu.

Naučíte se, jak správně prodýchávat a být v jednotlivých pozicích. Seznámíte se s různými druhy jógy a filozofií jógy. Dozvíte se více o pozicích a jejich působení na vaše zdraví.

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s telátkem, psíky, kočičkami a slepicemi).

Trenérka Neli Zaworová se Vám bude věnovat v 6 cvičících lekcí a 2 teoretických lekcí.
Víkend je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Spaní je plánované ve vlastních stanech . Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Bydlíte-li v okolí a nechcete využít možnosti spaní na statku, také to je možné. Lednička a mrazák k dispozici.

Hlavní trenérka Neli Zaworová je bývalá závodní gymnastka věnující se józe jako účinnému nástroj nápravy a rehabilitace pomocí správně sestavených cvičebních sestav, pramenících z původních poznatků učitelů jógy a moderní vědy, která jógu využívá jako rehabilitaci.
Jako cvičitelka klade velký důraz na správné provedení pozic s pochopením přínosu sestav pro cvičence. Zabývá se klasickou hatah yogou, prána flow yogou, aštanga yogou a pro odlehčení a zábavu acroyogou. Jógu vnímá jako celek filosofie a cvičení, které pro moderního člověka přináší celostní holistickou terapii. Vede lekce pro začátečníky, seniory a fyzicky znevýhodněné. K józe jí přivedla nejprve nutnost udržet a napravovat tělo po gymnastických úrazech, nyní ji miluje. Rehabilitačně se jí věnuje již 9 let a nyní dokončuje pětileté studium jógy a jógové terapie na fakultě tělesné výchovy a sportu univerzity Karlovy.

Příjezd v pátek v 16h a odjezd v neděli v cca 16h. V plánu máme dostatek cvičení, ale i výlet na přehradu Orlík, ohýnek a grilování. Náplň cviků jsme připraveni mírně přizpůsobit dle potřeb účastníků. 

Cena za osobu a činí 2 500 Kč. Záloha 1000,-. Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a cvičení. Kapacita: 10 cvičících

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com
Jméno:
E-mail + telefon:

Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy. Záloha je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka.

V případě vaší neúčasti je záloha nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě nutnosti zrušení celé akce kvůli COVID 19 z naší strany, se záloha vrací v plné výši. V případě neúčasti je platba nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte.