Psí víkend Tellington s Martou a Lenkou

27.04.2020

Termín: 9. 7. - 11. 7.2021 Připravili jsme pro Vás báječný víkend plný Tellington Ttouch metody a hlavolamů Hersenwerk. Naučíte se vybrané doteky, poznáte bandáž a budete se orientovat v práci na psím hřišti.

Přijďte si se svými chlupatými miláčky s námi zacvičit, relaxovat a prohloubit vztah na statek Šambala.

Připravili jsme pro Vás báječný víkend plný Tellington Ttouch metody a hlavolamů Hersenwerk. Naučíte se vybrané doteky, poznáte bandáž a budete se orientovat v práci na psím hřišti. Náplň bude individuální, podle složení a potřeb týmů.

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s telátkem a slepicemi).
Víkend je vhodný pro pejsky všech velikostí, plemene i stáří. Uvítáme pejsky adoptované z útulků, ale i ty co máte od štěňátka. Spaní je plánované ve vlastních stanech. Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Lednička a mrazák k dispozici.

Hlavní trenérka Marta Mannelová, absolvovala tříletý vzdělávací program, díky kterému se stala trenérkou Tellington Ttouch metody. Marta je doposud jediná trenérka pro Českou i Slovenskou republiku. Martu tato metoda natolik nadchla, že se stala nedílnou součástí jejího života. Pomáhá lidem najít cestu k porozumění svému psovi skrz pochopení jeho fyzického, mentálního a emocionálního bytí. Učí páníčky vědomým TTouch dotekům, jak použít bandáž a čím je psovi prospěšné cvičení na TTouch hřišti. Více informací o Marta Mannelová a její zvířecí rodině najdete ZDE a také na jejich FB stránkách Tellington TTouch CZ.

Trenérka Lenka Frková je spoluzakladatelka útulku Voříškov a již 10 let se věnuje pejskům v nouzi. V dočasné péči měla několik desítek různých psů. S řadou problémů od bázlivosti až po agresi na lidi. Pravidelně se vzdělává na kurzech a seminářích. Jako poradce pro hlavolamy - Hersenwerk Vám nabídne individuální lekce. Vysvětlí proč dopřát pejskům hlavolamy, ale také se naučíte hlavolamy vyrábět, bezpečně a z dostupných materiálů. S Lenkou sdílí domácnost mimo dočasek Dory, hyperaktivní a svévolná kříženka ČSV pocházející z velké, vymnožené smečky. Lenka se svými psy nikdy nevěnovala zkouškám, největší zkouška pro ní je připravit problémového psa pro život ve velkoměstě.

Příjezd v pátek v 16h a odjezd v neděli v cca 17h. V plánu máme dostatek cvičení i relaxace, ohýnek a grilování. Náplň cviků jsme připraveni mírně přizpůsobit dle potřeb účastníků. Cena za osobu a 1 psa činí 4.200,- Kč. Záloha 2.000,- Kč. Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a výcvik. Kapacita: 8 cvičících týmů (pes+člověk).

Víkend s Martou se velice vydařil a plánujeme na příští rok návazný víkend. Víkend bude vhodný pro všechny účastníky i jiných kurzů Marty, kteří by se rádi dozvěděli ještě o kousek více. Termín zveřejníme co nejdříve