Psí víkend Tellington TTouch s Martou a Hersenwerk s Lenkou 

14.07.2023

Na příští rok chystáme Víkend s Martou a Lenkou se loni velice vydařil a proto jsme pro vás připravili víkend znovu. Víkend je vhodný pro všechny účastníky. ( i pro účastníky z jiných Marty kurzů, kteří by se rádi dozvěděli ještě o kousek více). Báječný víkend plný Tellington TTouch metody a hlavolamů Hersenwerk. Naučíte se vybrané doteky, poznáte bandáž a budete se orientovat v komunikaci se svým psím parťákem a na psím hřišti.

Přijďte si se svými chlupatými miláčky s námi zacvičit, relaxovat a prohloubit vztah na statek Šambala.

Naučíte se vybrané doteky, poznáte bandáž a budete se orientovat v práci na psím hřišti. Náplň bude individuální, podle složení a potřeb týmů.

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s krávou a slepicemi).
Víkend je vhodný pro pejsky všech velikostí, plemene i stáří. Uvítáme pejsky adoptované z útulků, ale i ty co máte od štěňátka. Spaní je plánované ve vlastních stanech. Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Lednička a mrazák k dispozici.

Hlavní trenérka Marta Mannelová, absolvovala tříletý vzdělávací program, díky kterému se stala trenérkou Tellington TTouch metody. Marta je doposud jediná trenérka pro Českou i Slovenskou republiku. Martu tato metoda natolik nadchla, že se stala nedílnou součástí jejího života. Pomáhá lidem najít cestu k porozumění svému psovi skrz pochopení jeho fyzického, mentálního a emocionálního bytí. Učí páníčky vědomým TTouch dotekům, jak použít bandáž a čím je psovi prospěšné cvičení na TTouch hřišti. Více informací o Martě Mannelové a její zvířecí rodině najdete ZDE a také na jejich FB stránkách Tellington TTouch CZ.

Trenérka Lenka Frková je spoluzakladatelka útulku Voříškov a již 10 let se věnuje pejskům v nouzi. V dočasné péči měla několik desítek různých psů. S řadou problémů od bázlivosti až po agresi na lidi. Pravidelně se vzdělává na kurzech a seminářích. Jako poradce pro hlavolamy - Hersenwerk vám nabídne individuální lekce. Vysvětlí proč dopřát pejskům hlavolamy, ale také se naučíte hlavolamy vyrábět, bezpečně a z dostupných materiálů. S Lenkou sdílí domácnost mimo dočasek Dory, hyperaktivní a svévolná kříženka ČSV pocházející z velké, vymnožené smečky. Lenka se svými psy nikdy nevěnovala zkouškám, největší zkouška pro ní je připravit problémového psa pro život ve velkoměstě.

Příjezd v pátek v 17h a odjezd v neděli v cca 15h. V plánu máme dostatek cvičení i relaxace, ohýnek a grilování. Náplň cviků jsme připraveni mírně přizpůsobit dle potřeb účastníků.
Cena za osobu a 1 psa činí - Kč.
Záloha 
Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a výcvik. Kapacita: 10 cvičících týmů (pes+člověk).

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com
Jméno:
E-mail + telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Věk psa:

Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy. Záloha je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka.

Důležitá upozornění:
V případě neúčasti je platba nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě vaší neúčasti je záloha nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě nutnosti zrušení celé akce z naší strany, se záloha vrací v plné výši. Každý pes musí mít očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině. Majitel je zodpovědný za škody způsobené svým psem a bere za něj veškerou odpovědnost. Pořadatel nezodpovídá za případná zranění, která si pes přivodí nebo za jeho ztrátu. Tábora se nesmí zúčastnit psi agresivní. majitelé hárající feny musí počítat s jistým omezením.