Psí výcvikový víkend s Terkou a Lenkou 

27.05.2020

Termín: 20. 8. - 22. 8.2021  Naučte se základy pozitivní motivace. Jak motivovat, jak naučit povel, jak milovat společný trénink. A jak relaxovat u Hersenwerku... 

Užijte si zábavný víkend na našem statku s Vaším mazlíčkem.

Naučíte se, jak správně svého čtyřnohého kamaráda cvičit na základě pozitivního posilování. Probereme jak psa něco naučit, jak je důležité mít správnou odměnu, jak pracovat s prostředím. Dozvíte se více o psích hlavolamech - Hersenwerk a jak si je sami vyrobit.

Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s telátkem a slepicemi). Trenérky Terka a Lenka, se Vám budou věnovat v několika blocích v male skupince s max. 4 cvičícími. Víkend je vhodný pro začátečníky s pejsky všech velikostí, plemene i stáří. Uvítáme pejsky adoptované z útulků, ale i ty co máte od štěňátka.

Spaní je plánované ve vlastních stanech . Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Lednička a mrazák k dispozici.

Hlavní trenérka Terezka, která nyní žije se dvěma psy, s bílým ovčákem Falcem a borderákem Bartem. Spolu s Bartem se aktivně věnují dogdancingu, mezi jejich největší úspěchy patří 3. místo na MR border kolií 2019 v divizi HTM a 1. místo na Open Slovak - Australian Championship 2019 v kategorii HTM2. Od roku 2015 se Tereza věnuje tréninku jiných týmů, pod hlavičkou své psí školy Dancing Dogs vede kurzy poslušnosti v praxi, dogancingu, pořádá tábory, semináře a jiné akce. Od roku 2015 se také věnuje
dočasným péčím, spolupracovala s Azylem Cibela a nyní s azylem Voříškov. Pod rukama jí prošlo několik extrémně bázlivých zvířat, kterým patří velký dík za zkušenosti, které díky nim získala. Více informací o Tereze Ratajová a její smečce najdete na dancingdogs a také na jejich fb #DancingDogs.

Trenérka Lenka Frková je spoluzakladatelka útulku Voříškov a již 10 let se věnuje pejskům v nouzi. V dočasné péči měla několik desítek různých psů. S řadou problémů od bázlivosti až po agresi na lidi. Pravidelně se vzdělává na kurzech a seminářích. Jako poradce pro hlavolamy - Hersenwerk Vám nabídne individuální lekce. Vysvětlí proč dopřát pejskům hlavolamy, ale také se naučíte hlavolamy vyrábět, bezpečně a z dostupných materiálů. S Lenkou sdílí domácnost mimo dočasek Dory, hyperaktivní a svévolná kříženka ČSV pocházející z velké, vymnožené smečky. Lenka se svými psy nikdy nevěnovala zkouškám, největší zkouška pro ní je připravit problémového psa pro život ve velkoměstě.

Příjezd v pátek v 16h a odjezd v neděli v cca 17h. V plánu máme dostatek cvičení, ale i výlet na přehradu Orlík, ohýnek a grilování. Náplň cviků jsme připraveni mírně přizpůsobit dle potřeb účastníků. Cena za osobu a 1 psa činí 2 950 Kč. Záloha 2 000,-. Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a výcvik. Kapacita: 8 cvičících týmů (pes+člověk).

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com
Jméno:
E-mail + telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Věk psa:

Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy. Záloha je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka.

Důležitá upozornění:
V případě neúčasti je platba nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě vaší neúčasti je záloha nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě nutnosti zrušení celé akce kvůli COVID 19 z naší strany, se záloha vrací v plné výši. Každý pes musí mít očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině. Majitel je zodpovědný za škody způsobené svým psem a bere za něj veškerou odpovědnost. Pořadatel nezodpovídá za případná zranění, která si pes přivodí nebo za jeho ztrátu. Tábora se nesmí zúčastnit psi agresivní a majitel hárající feny musí počítat s jistým omezením.