Psí výcvikový víkend se Zdenkou a Lenkou 

15.07.2022

Termín: 15. - 17.7.2022  Naučte se základy pozitivní motivace. Jak motivovat, jak naučit povel, jak milovat společný trénink a relaxovat u Hersenwerku... 

Užijte si zábavný víkend na našem statku s Vaším mazlíčkem.
Probereme spolu jak trénovat bez trestů a stresu (na obou stranách vodítka). Tématy bude například chůze na vodítku, základy přivolání, sebekontroly a klikrtréninku. Vše přizpůsobíme vaší úrovni pokročilosti, abyste si trénink mohli užít vy i vaši psi a abyste si z něj zároveň odnesli co nejvíc nových schopností, informací a zážitků. Dozvíte se více o psích hlavolamech - Hersenwerk a jak si je sami vyrobit.
Strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s krávou a slepicemi). Trenérky Zdenka a Lenka, se Vám budou věnovat v několika blocích v male skupince s max. 4 cvičícími. Víkend je vhodný pro začátečníky s pejsky všech velikostí, plemene i stáří. Uvítáme pejsky adoptované z útulků, ale i ty co máte od štěňátka.
Spaní je plánované ve vlastních stanech. Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Lednička a mrazák k dispozici.
Trenérka Lenka Frková je spoluzakladatelka útulku Voříškov a již 10 let se věnuje pejskům v nouzi. V dočasné péči měla několik desítek různých psů. S řadou problémů od bázlivosti až po agresi na lidi. Pravidelně se vzdělává na kurzech a seminářích. Jako poradce pro hlavolamy - Hersenwerk Vám nabídne individuální lekce. Vysvětlí proč dopřát pejskům hlavolamy, ale také se naučíte hlavolamy vyrábět, bezpečně a z dostupných materiálů. S Lenkou sdílí domácnost mimo dočasek Dory, hyperaktivní a svévolná kříženka ČSV pocházející z velké, vymnožené smečky. Lenka se svými psy nikdy nevěnovala zkouškám, největší zkouška pro ní je připravit problémového psa pro život ve velkoměstě.
Zdenka Cihlářová pomáhá lidem a jejich psům, aby žili spokojenější život. Spolu. Aby nemuseli bojovat jeden s druhým.
Pracuje především technikou pozitivního posilování.
Se psy žije posledních skoro 20 let, v roce 2013 si přivedla domů Adámka - poprvé adoptovala psa z útulku a tím začala její honba za informacemi, co dělat a jak žít s dospělým, nevychovaným, vystresovaným a občas agresivním psem. Dalšího útulkáče - Charlieho "vyvdala" - šlo o nevychovance s nulovou sebekontrolou a v létě roku 2017 se s adopcí mladého malého teriéra Bohouška počet psích členů v její domácnosti ustálil na třech. Na podzim 2021 zemřel Adámek a do smečky přibyla první fenečka - hodně bojácná a citlivá Dorotka.
Za těch několik let tak měla možnost pracovat s naprosto odlišnými povahami, historií psů i s jejich zátěží z minulosti. A co je asi nejdůležitější je, že se naučila, jak se s nimi dobře bavit a jak se z toho nezblánit :)
Se smečkou si během let vyzkoušela klasickou poslušnost, dogdancing, nosework, agility i hoopers a v některých z těchto odvětví splnila alespoň základní zkoušky.
Je absolventem unikátní Akademie pro instruktory 2018/19 psí školy Koira. Během let se účastnila seminářů Alexy Capra, komunikačních lekcí Lenky Blachové a Magdy Šimečkové, mnoha teoretických seminářů Lenky Blachové a seminářů Františka Šusty.
Příjezd v pátek v 17h a odjezd v neděli v cca 15h. Za víkend stihneme několik praktických tréninků a k tomu teoretický úvod k hersenwerku, tréninku psů i psí komunikaci.

Cena za osobu a 1 psa - 3.100,- Kč.
Záloha 2.000,- Kč.
Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a výcvik. Kapacita: 8 cvičících týmů (pes+člověk). 

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com
Jméno:
E-mail + telefon:
Jméno psa:
Plemeno:
Věk psa:

Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy. Záloha je nevratná, ale lze jí přenést na náhradníka.

Důležitá upozornění:
V případě neúčasti je platba nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě vaší neúčasti je záloha nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě nutnosti zrušení celé akce kvůli COVID 19 z naší strany, se záloha vrací v plné výši. Každý pes musí mít očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině. Majitel je zodpovědný za škody způsobené svým psem a bere za něj veškerou odpovědnost. Pořadatel nezodpovídá za případná zranění, která si pes přivodí nebo za jeho ztrátu. Tábora se nesmí zúčastnit psi agresivní. majitelé hárající feny musí počítat s jistým omezením.