Umělecký víkend s Martinou

27.03.2020

Termín: 23. 7. - 25. 7. 2021 Během uměleckého víkendového kurzu, kterým Vás bude provázet Martina si osvojíte základy perspektivy, kompozice, základy kresby lidské postavy a portrétu.

Přijďte si s námi užít umělecký víkend na statek Šambala v jihočeském kraji kousek od Orlické přehrady.

Během uměleckého víkendového kurzu, kterým Vás bude provázet Martina si osvojíte základy perspektivy, kompozice, základy kresby lidské postavy a portrétu. Navíc strávíte fajn víkend v rodinné atmosféře na statku se zvířátky (s telátkem, psíky, kočičky a slepicemi).

Spaní je plánované ve vlastních stanech. Pokud by někdo měl zájem je možné domluvit spaní v místnosti uvnitř statku, nebo v blízkém okolí v chatce. Bydlíte-li v okolí a nechcete využít možnosti spaní na statku, také to je možné. Lednička a mrazák k dispozici.

Martina Měřičková je kurátorka a správkyně výtvarných sbírek Prácheňského muzea. Zde si můžete on - line jednu z nich prohlédnout ZDE 
Vystudovala dějiny umění na Filozofické fakultě Karlovy Univerzity. Martina vedla výtvarnické kurzy v Domově dětí a mládeže v Písku. Umění ji provází celým jejím životem, měla své tři vlastní výstavy uměleckých obrazů v Písku a v Praze.

Příjezd v pátek v 16h a odjezd v neděli v cca 16h. V plánu máme dostatek cvičení, ale i výlet na přehradu Orlík, ohýnek a grilování. Cena za osobu a činí 2 500 Kč. Záloha 1000,-. Cena obsahuje spaní ve stanu, 2 snídaně, 2 obědy, 2 večeře a cvičení. Kapacita: 10 účastníků.

Přihlášky posílejte na e-mail: statek.sambala@gmail.com

Jméno:
E-mail + telefon:

Přihlášky jsou platné po přihlášení a zaplacení zálohy. V případě vaší neúčasti je záloha nevratná. Může se převést na jiného účastníka, kterého si sami zajistíte. V případě nutnosti zrušení celé akce kvůli COVID 19 z naší strany, se záloha vrací v plné výši.