Tonda pes

Toníčka jsem si adoptovala z útulku Voříškov z.s.. Když jsem si pročítala Toníkův inzerát na pesweb.cz, říkala jsem si, že to bude určitě náročné, protože byl Toník z adopce třikrát vrácen. Přesto jsem to s Tondou chtěla zkusit.... 

No a náročné to bylo. První rok jsme se postupně učili, že se nemusí bát mě ani ostatních lidí. Z Toníčka se po roce stal vítací pes a dnes se všemi kámoší.

Já jsem krom skvělého, byť trochu uštěkaného, kamaráda též získala i srdečnou kamarádku Lenku, která je spoluzakladatelkou útulku Voříškov. Toníček před mou adopcí strávil u Lenky 9 měsíců. Po tuto dobu mu Lenka věnovala individuální péči.

Jinak je Toník typický kápo smečky a šéfuje celému statku, dokonce ani s Irenkou si nic nezadá.

Luna fenka

Luna je narozena v únoru roku 2020, přivezly ji k nám Deniska s Larisou až z Olomouce ze spolku Zastavme Utrpení, který provozuje Psí domov Pod křídly anděla.

Luna měla těžký start v životě. Byla odebrána KVS z nevyhovujících podmínek, kde nedostávala dostatečně najíst a správnou zdravotní péči. 

Lunička je u nás od svých 6 měsíců. K cizím lidem je stále ještě trochu opatrná, ale na tom pracujeme. Jinak je Lunička velice hodná a vděčná.

Irenka kravička

Irenka je můj narozeninový dárek k 31. narozeninám od mé blízké přítelkyně Irenky.

Irenka je naše místní holka, která nezkazí žádnou legraci ani grilovačku. Vyrůstala s námi na statku volně, takže má chování většího štěněte/telete. :) 

Je velice společenská - má ráda dospělé, děti, psy, kočky a slepice. S Luničkou jsou největší kámošky do nepohody.

Meredith kočička

Meredith našel můj kamarád ,,Hřéba" v létě 2019, jako malinké kotě na silnici, které by tam samo nepřežilo.

Vzal ji k sobě a poskytl jí prozatímní domov a péči. Hřéba kočky doma již měl a tak si ji nemohl ponechat, proto Meredith putovala k nám. 

Meredith je naše zenová kočka. :) Nic ji nerozhází.

S láskou v srdci vzpomínáme na milovanou Victorii, která odešla za duhový most 20. 8. 2020 ve velmi vysokém věku 16 let.